Spirulina üretim tesisi 2016 yılında kurulmuş 2017 yılında hizmet sunmaya başlamıştır, Köşe Mağaza firması olarak İzmir ‘de faaliyet göstermekteyiz. Dr. Ahmet Bey’ in kontrolünde spirulina üretimi yapılmaktadır.

Amacımız doğal ve güvenilir spirulina üretmektir. İnsan sağlığını tehdit etmeyen her yaş grubuna hitap eden spirulina üretimi için özel çalışmalar yapılmaktadır. Bu amaca ulaşmak için Uzman Dr. Ahmet Bey ile iş birliği yapıyoruz.

Ahal İzyosun Üretim ve Pazarlama Ltd Şti. firması hammaddesi bozulmamış, genetiğiyle oynanmamış ve içerisinde katkı maddesi bulunmayan spirulinayı sizler için üretiyor. Bu sayede sizlere ulaşan spirulina, en doğal çevreden özenle seçilmiş ve doğru bilimsel metotlarda üretilmiştir.

Temiz ve özverili ortamda sağlıklı ürün yetiştirmek, sağlıklı nesiller yetişmesine katkıda bulunmak ve ülke ekonomisine katkı da bulunmak bizim çalışma prensibimizdir. Dünya üreticileri arasında sağlıklı üretim ile ilk sıralara çıkmak birinci hedefimizdir.

Spirulina’ nın içerdiği besin öğeleri kurutma ve tabletleme döneminde büyük bir özenle korunur. Özel makinelerle paketleme işlemleri yapılır. Üretim aşaması için ürün kontrollü ve güvenilir olarak aşamalardan geçirilir.

Doğadan aldığımız ilham ve doğrudan güneş ışınlarıyla mavi-yeşil alglerden mucize besin elde ediyoruz. Yüksek kalite, düşük kalori, bol enerjili spirulinayı yüksek standartlarda üretmeye özen gösteriyoruz. İnsan sağlığı bizim için önemli.

İzmir Torbalı’ da 42 dönüm olan çiftlikte şartları en yüksek seviyede tutarak üretim yapıyoruz. Doğal, güvenilir ve % 100 yerli spirulina üretim yapıyoruz. Doğa ile uyumlu kaliteli gıda ve enerji üretimi insanlar için tercih sebebidir. Çevre ve yaşam koşullarının uygunsuzluğu insanları sağlıklı beslenmeye özen göstermeye teşvik eder. Bu ihtiyaca en doğru ve güvenilir üretim stratejisi uygulamaya özen gösteriyoruz.

Call Now ButtonHemen Ara